Vodstvo

Matjaž Albreht
Izvršni direktor

invest@alta.si

01 3 200 300

Igor Taljat
Izvršni direktor

invest@alta.si

01 3 200 300

Investicijsko svetovanje

Matej Berčan
Svetovalec za naložbe

matej.bercan@alta.si

01 3 200 353

Elena Bordon
Vodja ključnih strank

elena.bordon@alta.si

01 3 200 343

Dejan Kilar
Sodelavec v sprejemni pisarni

dejan.kilar@alta.si

01 3 200 369

Tanja Močnik
Skrbnica prodajne mreže

tanja.mocnik@alta.si

01 3 200 300

Nina Podobnik
Sodelavec za svetovanje in prodajo

nina.podobnik@alta.si

01 3 200 350

Karmen Pogorevc
Vodja upravljanja osebnega premoženja

karmen.pogorevc@alta.si

01 3 200 379

Katja Pogorevc Zidarič
Vodja skrbništva strank

katja.zidaric@alta.si

01 3 200 341

Tamara Trelc
Sodelavka v sprejemni pisarni

tamara.trelc@alta.si

01 3 200 374

Anja Zidar
Koordinatorka svetovanja in prodaje

anja.zidar@alta.si

01 3 200 344

Upravljanje premoženja in analitika

Matej Justin
Analitik / Upravljavec premoženja

matej.justin@alta.si

01 3 200 313

Valentina Čeru
Skrbnica strank

up@alta.si

01 3 200 394

Gregor Kern
Upravljavec premoženja

gregor.kern@alta.si

01 3 200 323

Tina Orzan
Analitik

tina.orzan@alta.si

01 3 200 317

Uroš Ožbolt, CFA
Direktor upravljanja premoženja

uros.ozbolt@alta.si

01 3 200 399

Sašo Stanovnik
Vodja oddelka analiz

saso.stanovnik@alta.si

+386 1 32 00 310

Matej Šimnic
Specialist za kvantitativne strategije upravljanja

matej.simnic@alta.si

01 3 200 311

Trgovanje z institucionalnimi strankami

Darko Jurčevič
Vodja trgovanja z lastniškimi instrumenti

darko.jurcevic@alta.si

01 3 200 395

Robert Tič
Vodja trgovanja z dolžniškimi instrumenti

robert.tic@alta.si

01 3 200 347

TradePort

Miha Dvoržak
Vodja oddelka TradePort

miha.dvorzak@alta.si

01 3 200 371

Andraž Antonič
Trading Consultant

andraz.antonic@alta.si

01 3 200 396

Nikola Maljković
Samostojni analitik TradePort

nikola.maljkovic@alta.si

Klasično trgovanje

Sandra Bulajić
Borzna posrednica

sandra.bulajic@alta.si

01 3 200 381

Urška Jenčič
Vodja oddelka klasičnega trgovanja

urska.jencic@alta.si

01 3 200 398

Janez Kožuh
Borzni posrednik

janez.kozuh@alta.si

01 3 200 392

Saša Mohorko
Borzna posrednica

sasa.mohorko@alta.si

01 3 200 397

Tajništvo

Vesna Turk
Poslovna sekretarka

invest@alta.si

01 3 200 300

ALTA največja nebančna finančna skupina v Sloveniji

Celovit nabor finančnih storitev za varčevanje v vzajemnih skladih, aktivno trgovanje in plemenitenje premoženja. 

O nas

Naše družbe

Naša vizitka

Naša lokacija